Telefón: |Email: info@angelcaresk.sk

Varovanie

/Varovanie
Varovanie 2018-05-25T17:40:10+00:00

OZNÁMENIE.

Firma Angelcare viac, ako 15 rokov je angažovaným stúpencom toho, aby po celom svete ponúkala vysokokvalitné, bezpečné výrobky, ktoré prispievajú k spokojnosti rodín. Poslaním Angelcare je, aby aj dnes, aj v budúcnosti zabezpečovala najlepšie výrobky pre rodiny.

 

V roku 2004 a 2011 sa v Spojených štátoch stali veľmi nešťastné udalosti. Aj kanadské zdravotníctvo potvrdilo v správe o stiahnutí výrobkov, že „v obidvoch prípadoch boli detské jednotky veľmi blízko umiestnené k postieľke, a dieťa káble senzorových dosiek stiahlo do postieľky“. Preto je veľmi dôležité, aby prístroje boli správne uvedené do prevádzky a káble umiestnené tak, aby boli napnuté a mimo dosahu dieťaťa.

 

Firma Angelcare ako jediná, v Spojených štátoch a Kanade iniciovala dobrovoľné stiahnutie modelov ( AC 401, AC 1100), aby v rámci tejto akcie poskytla užívateľom pevné zafixovanie káblov pomocou sady pevných krytov a upozornenia ako i poučenia. Táto sada na zafixovanie káblov poskytuje ďalšiu metódu na vhodné pripevnenie káblov.

 

Nakoľko firma Angelstore je distribútorom vybraných modelov Angelcare na Slovensku uvádzame, že všetky Angelcare prístroje zodpovedajú všetkým európskym bezpečnostným EN normám. Okrem správneho umiestnenia káblov, ktoré je jasne opísané a zobrazené v manuáloch a upozorneniach, podľa európskych noriem ďalšie pripevnenie káblov nie je nutné. Prístroj, ktorý je správne uvedený do prevádzky, neznamená žiadne nebezpečenstvo, riziko pre Vaše dieťa. Preto dobrovoľné stiahnutie nie je potrebné.
My ale plne pochopíme, že sa obávate  o bezpečnosť Vášho dieťaťa. Veľmi dôležité je, aby všetky káble boli uložené mimo dosahu dieťaťa. Preto Vás prosíme, aby ste dodržali nasledujúce pokyny: 

 

1. Detskú jednotku umiestnite do minimálne 1 m vzdialenosti od postieľky.
2. Káble senzorových dosiek umiestnite mimo dosahu dieťaťa, omotajte okolo nohy
    postieľky a pripevnite ich, napr. so sťahovacími páskami na káble.
3. Pre ďalšie, podrobné informácie prečítajte si, prosím, manuál o správnom používaní
    prístroja.

 

Správne umiestnenie senzorových dosiek nájdete v manuále 1. krok, alebo vykonajte podľa prižených obrázkov (vyberte jednu z možností).
Ak ste prístroj umiestnili v súlade s manuálom, popisom, alebo týmito obrázkami, tak prístroj neznamená žiadne nebezpečenstvo pre Vaše dieťa.

 

Použitie sady na zafixovanie káblov 
Ak si naďalej myslíte, že z opatrnosti potrebujete túto sadu na zafixovanie káblov, tak sa na nás obráťte. Prosím Vás, nevracajte prístroj späť do obchodu.
Napíšte e-mail na adresu s presným menom a adresou, a my Vám doručíme túto sadu na zafixovanie káblov spolu s návodom na ich inštaláciu. Prístroje, ktoré sú už v ponuke budú touto sadou vybavené. Súčasne upozorňujeme na potrebné dodržiavanie bezpečnostných upozornení, ktoré budú priložené ku každému výrobku.
Vaša spokojnosť je nám veľmi dôležitá, a dúfame, že sme zodpovedali všetky vaše otázky a našimi radami sme rozptýlili všetky Vaše obavy.
Ak máte aj ďalšie otázky ohľadne správneho umiestnenia senzorových dosiek a správnej inštalácie výrobkov, obráťte sa na nás s dôverou, zavolajte na našu info-linku (0917 859 729), alebo napíšte nám e-mail:  . S radosťou Vám pomôžeme.

 

S pozdravom
Angelcare Slovensko